לקוחות מספרים

"פגשתי במר עדי קוליוק כאשר ניהלתי את פרויקט "מגדלי צמרת" עבור היזם אלפרד אקירוב. מר עדי קוליוק ניהל פרויקטי בניה במגדל C. ברצוני לציין את עמידתו של מר עדי קוליוק על דרישותיו המקצועיות והדייקניות לאיכות הגבוהה ביותר בהקמת המערכות השונות בדירות, כמו גם את יושרו והגינותו בבדיקה ואישור חשבונות. מר עדי קוליוק היה אחד המפקחים המקצועיים והאיכותיים אשר עבדו בפרויקט והשיג תוצאות ראויות לציון מבין מאות הדירות אשר נבנו בשלושת המגדלים של הפרויקט.

" גלעד אמיר – מנהל פרויקט "מגדלי אקירוב (צמרת)" ברחוב פינקס בתל אביב

"הריני להמליץ על עדי קוליוק, אשר ניהל ופיקח על עבודות הקמת דירתי במגדלי אקירוב (צמרת). ביצוע הדירה אשר התבצע בתוך תקופה קצרה תוך הקפדה על כל פרט ופרט. כל זאת בתוך סבך מערכות כגון: אודיו וידיאו, חשמל חכם, מערכת מיזוג, שואב אבק מרכזי, מערכות אינסטלציה מיוחדות, חיפויי עץ שונים ומגוונים ועוד. ברצוני להדגיש כי הידע המקצועי הרחב של עדי מנע לא פעם טעויות תכנון ופתרונן במקום ולא פחות חשוב, טיפולו הקפדני בנושאים הכספיים חסך לי מאות אלפי שקלים. לסיכום, עדי היווה דמות מרכזית בביצוע הפרויקט ." ד. ארגמן בעלים של דירה ב"מגדלי אקירוב (צמרת)" ברחוב פינקס בתל אביב
"…אני מאוד ממליץ על המפקח שלנו עדי קוליוק שעשה עבודה נהדרת ומקצועית. היה זמין, עמד על קוצו של יוד מול כל הקבלנים ולא ויתר לאף אחד, ועשה את עבודתו בשקידה, בחיוך ובמקצועיות לשביעות רצוננו המלאה… " ק. נבון – בנה וילה של 3 מפלסים ברחוב הדוכיפת בסביון
"עדי קוליוק מפקח על בניית מרכז הספורט החדש ופרויקטים נוספים בבסיס פלמחים. … לאורך כל התקופה בה הוא מלווה את הפרויקט מקפיד עדי לדחוף ולקדם את הפרויקט ככל האפשר תוך גילוי מחוייבות גדולה להצלחת הפרויקט ולביצוע ברמה הגבוהה הנדרשת ותוך שהוא מגשר בהצלחה על בעיות המתעוררות בהקמת פרויקט כה מורכב.
" סא"ל אורן פלד – סגן מפקד בסיס פלמחים
".. קבל את הערכתי לפעילותך המקצועית כמפקח בקידום הביצוע של תחנת רכבת ראש העין צפון והבאת הפרויקט לידי גמר בלוח זמן צפוף. … הפרויקט בהיקף של 22.5 מיליון שקלים כלל – בנית רציפי תחנה, מבנה תחנה, מגרש חניה, מאגר ומבנה משאבות לספנקלרים, תחנת סניקה לביוב, ביתן משאבות ומסילת ברזל
"גיורא אורן – מנהל פרויקט תחנת רכבת ראש העין צפון
"עדי קוליוק עבד כמפקח עצמאי בשטח עבור משרד הביטחון. …ראוי לציין את מקצועיותו של עדי קוליוק ואת הקפדתו על איכות הביצוע ללא פשרות.
" בסמן רפאל – מנהל חטיבת בינוי דרום, משרד הביטחון
"ברצוני להודות לך באופן אישי על המאמץ הרב שהושקע על ידך בעבודה קשה, בשעות רבות ללא לאות, תוך רצון עז לעמוד באתגר לסיים פרויקט תחנת ראש העין צפון, בזמן לקראת פתיחת קו הרכבת החדש לכ"ס. מאמציך נשאו פרי והתחנה נפתחה בזמן לקהל הנוסעים.
" יהודה נווה – מנהל סניף תל אביב בחברת יורם גדיש
"הנני מבקש להביע את הערכתי הרבה לפועלו של מר עדי קוליוק אשר שימש כמנהל פרויקט ומפקח בהקמת המבנים אולם תאטרון, מרכז לקשיש וספריה. הערכתנו לתרומתו האישית והמקצועית באפיקים השונים בכלל ובנושא קידום ביצוע ודרישה לאיכות מעולה בפרט. אבקש להעביר את הערכתי וברכתי ." אינג' לאון פרשטנפלד – מנהל מחלקת בינוי, הסוכנות היהודית

"עדי קוליוק ניהל ביצוע פרויקט שיפוצים מורכב בשטח קומה מלאה בבניין המשרדים אליו עברנו. סיום השיפוץ התבצע בפרק זמן קצר מהצפוי ובתוצאה איכותית מאוד, ממנה נהנים כל העובדים.אבקש להביע את תודת כל העובדים וגם את תודתי על הקומה המשופצת אשר קיבלה המחלקה ולהמליץ בחום רב על עדי קוליוק לאור פועלו במהלך הפרויקט עד לסיומו המוצלח.חשוב לא פחות עדי ממשיך ללוות אותנו בכל בעיה שמתעוררת גם לאחר תקופה ארוכה לאחר סיום הפרויקט. יחסו החם נוסך בנו ביטחון רב ובטוח אני כי עדי ימשיך כך. יישר כוח"
מונטקיו שלמה – מנהל מחלקה בנק דיסקונט

"עדי קוליוק עבד בחברת גדיש למעלה מ-11 שנים כמפקח ומנהל פרויקט. בין העבודות אותן ניהל ועליהן פיקח במשך השנים: בניית גשרים, בניית 2 קווים של המוביל הארצי ורצועת דלק באורך 3.5 ק"מ, תחנות שאיבה, בניית מבנים מורכבים ועתירי מערכות ובניית כבישים. עדי ביצע את העבודה בנאמנות, במקצועיות וביסודיות תמיד תוך רוח טובה וחברית. אנחנו ממליצים עליו ומאחלים לו הצלחה" איתן שפרון – מהנדס ראשי קבוצת גדיש הנדסה וניהול (ובהמשך סמנכ"ל הנדסה במע"ץ)
סגירת תפריט
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp